NovinkyLeague of Legends  Turnaj v League of Legends! Vzhůru do boje...
Summoneři z ligy legend zbystřete smysly, neboť z planin okolo Demacie je ve vzduchu cítit všudypřítomné napětí, které nenechá i ty nejotrlejší hrdiny v klidu. I lesy ve vánku šumí trochu jinak než obvykle. Vývěsky rozesety po krajinách Valoranu totiž hlásají zvěsti, že se chystá něco, co hodlá rozdmýchat zatuchlou a jinak poklidnou atmosféru krajiny. Zlí jazykové tvrdí, že jde o konec světa a ti informovanější ví o nadcházejícím turnaji, jenž ty z vás, ve kterých dřímá duch bojovníka zapíše do kroniky nejlepších. Nuže pojďte blíže a nakoukněme spolu na onu jedinečnou výzvu...

Předmluva:
Jak jsem již v úvodu naznačil, chtěl bych všechny obeznámit s chystaným turnajem v League of Legends a zároveň touto cestou ve vás probudil bojovného ducha, abyste neváhali a přišli si poměřit své dovednosti a zručnost! Vím, že většina z vás má obavy se do turnajů přihlašovat z důvodu rychlé prohry, či jen lenosti skládat tým / registrovat se. Mohu vás ale ujistit, že tento turnaj není pro žádné profesionály a neklade si za cíl nic jiného, než zábavu ze hry v přátelském prostředí! Proto zapomeňte na vaše fóbie, předsudky či lenost a čtěte dále.

Informace o GALAXY cup #1:
Jedná se o první „zahřívací“ turnaj z řady, která bude následovat ve hře League of Legends pod hlavičkou GALAXYhosting a za přátelské podpory multiherní komunity Boiians.
Zváni jsou naprosto všichni hráči této hry, kteří budou splňovat pravidla pro možnost hrát stylem „draft pick“.
Registrace týmů končí 16.3.2012!!

Všechny hlavní informace, pravidla, registrace jednotlivců a týmů naleznete ZDE!

O co se hraje:
Před začátkem jsme stáli u otázky: Jaké ceny do turnaje věnovat? Vzhledem k faktu, že se jedná o vůbec první takto přátelský turnajový počin, rozhodli jsme se tento turnaj nechat bez výherního ohodnocení. K tomuto kroku nás vedlo hlavně, aby se udělal přehled, zda o tyto akce bude zájem ze strany vás, hráčů. Pokud se rozhodne alespoň několik týmů přihlásit, pak věřte tomu, že v dalším pokračování už nějaké ceny zajisté budou! Ale i uznání, že jste byli dobří za to stojí, nemyslíte?

Rozšířené informace:
Nastane-li skutečnost, kdy se turnaje chcete účastnit, ale nemáte dostatek spoluhráčů do vašeho týmu, či jste úplně osamoceni, připravil jsem pro vás na Foru speciální topic: http://forum.boiians.c...dex.php/topic,1077.0.html . Zde můžete o sobě nebo vašem týmu nechat zmínku a zformovat tak novou kdo ví, třeba i výherní sestavu. :-)

Na závěr musím říci jednu technickou poznámku: Až budete dělat registrace na Grunexu, tak bude potřeba vše potvrdit na mailu. Podle několika ohlasů je dost možné, že mail vám dojde do spamu, či jen přijde po půl dni. Tento problém se vyskytuje jen u několika e-mailových poskytovatelů. Je třeba na to ale myslet, aby jste pak nebyli udiveni.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit, až se setkáme na bitevním poli!
Odkazy: • REGISTRACE na turnaj
napsal Sheepa - 13.03.2012 - 05:09
[6] komentáře, poslední komentoval JamalRohde - 02.09.2017 - 13:29League of Legends  Jak se dostat ze špatného ratingu
Tohle je návod pro ty,kdo začli hrát solo-ranked s 200 výhrama v normálu a propadli se kamsi na 800-900 rating...teď tam trpí s leaverama a lamama a neví jak z toho ven. Anglicky mluvící tomu říkají elo-hell.
čti více čti více

Odkazy: n/a
napsal dynty - 27.06.2011 - 15:54
[3526] komentáře, poslední komentoval leilei3915 - 23.09.2017 - 09:19League of Legends  Zhodnocení šampionatu League of Legends
LoL Season 1 Šampionát je za námi,je třeba napsat nějaké zhodnocení smiling
Zaplacený výlet na LANku Dreamhack dostalo 8 teamů

aAa...............France
Epik Gaming...USA
Team Pacific...USA
FnaticMSI.......European Union
Xan...............Singapore
Team SoloMid.USA
gamed!de......Germany
CLG...............USA

Vlaječky jsem dal podle národností,čert vem jestli Xan hráli za evropu nebo ne,jsou ze Singapuru. Popravdě,ani nevim jestli hrajou na EU serverech,klidně mě opravte v komentářích.
čti více čti více
Odkazy: n/a
napsal dynty - 22.06.2011 - 11:30
[73] komentáře, poslední komentoval leilei3915 - 23.09.2017 - 09:18